Avast Antivirus MOD APK v6.47.0 (Premium Kilitsiz)

Avast Antivirüs ve Güvenlik
Uygulama ismi Avast
Publisher
Tarz Tools
Boyut 39M
En son sürümü 6.47.0
MOD Bilgisi prim Unlocked
Alın Google Oyun
güncelleştirme 18 Eylül 2022 (1 hafta önce)
İndir (39M)

Android cihazınızı casus yazılımlardan, kötü amaçlı yazılımlardan ve truva atları gibi zararlı virüslerden ücretsiz olarak korumanızı sağlayan Avast Antivirus MOD APK'sını (Premium Unlocked) edinin.

Avast Antivirüs Hakkında

Avast Antivirus, Avast Organisation tarafından oluşturulmuş bir çevrimiçi güvenlik yazılımıdır. Uygulama, 6 Aralık 2011'de android için Google Play Store'da başlatıldı. Teknoloji ve İnternet teknolojisi bize her gün yardımcı oluyor. Her gün yeni bir şey öğreniyoruz ve günlük rutinimizde bazı yararlı bilgiler öğreniyoruz. 2008'de android'in android başlatıcısı. Ondan önce ios piyasaya sürüldü ve internete bağlanmak için bir tuş takımı cihazımız vardı. Geçmişte, sadece Facebook ve YouTube mevcuttu. Günümüzde internet her yerdedir. İnternet, içme suyundan uyku yataklarına kadar her yerde.

Avast Antivirüs MOD APK

İnternete ve android cihazlara ve diğer cihazlara bağlıyken, gizliliğimizi korumak için tehlikedeyiz. Günümüzde herkes sosyal medya siteleri ve benzerleri aracılığıyla bir başkasının biyoverisine veya kişisel bilgilerine erişebilmektedir. İnterneti kullanarak hiçbir şeyi doğru yapmıyor olmalıyız.

Bu harekette birkaç hacker bulabildi. Cihazınıza girebilir ve akıllı telefonunuzda depolanan hayati ve kişisel bilgileri alabilirler. İnternet ve akıllı telefonlar hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz gizlilik açısından büyük bir sorun teşkil etmektedir. Bu nedenle, gizliliğinizi koruyan bir güvenlik uygulaması veya yazılımı kullanmalısınız.

Bu yazımda da göreceğiniz üzere sizlere Avast Security Pro MOD APK hakkında bilgi vereceğim. Kendimizi siber saldırılardan korumamızı sağlayan bir Android veya ios tabanlı, ayrıca Windows uygulaması veya yazılımıdır.

Özellikler

Onu diğer güvenlik uygulamalarından ayıran birçok özellik vardır. Burada Avast'ın sunduğu bir özellikten bahsedeceğim. En son sürüme güncellenirse, belirli işlevler bu bölümde listelenmeyebilir.

Avast Antivirüs MOD APK

Tarama Cihazı

Avast Antivirus MOD APK, cihazınızı inceleyecek ve cihazınızın karşı karşıya olduğu güvenlik risklerini öğrenecektir. Uygulama belgelerini, medya dosyalarını ve daha fazlasını inceleyecektir. Her şey algoritmaları kullanılarak analiz edilir ve herhangi bir uygulama veya dosyadan şüphelenilirse sizi uyaracaktır. Ardından uygulamayı kaldırabilir veya cihazınızı korumak için verileri silebilirsiniz. Avast, yoğun bir programınız olduğunda uygulamaya erişmeniz gerekmediğinden emin olmak için günlük otomatik taramalara sahiptir.

Çöp temizleyici

İstenmeyen dosyaları silmeyi genellikle unuturuz. Bazı gereksiz dosyalar cihazlarımızda kalıyor ve bunun farkında değiliz. Çevrimiçi bir video izliyorsanız veya bir web sitesine göz atıyorsanız, cihazınızda depolanan bilgileri bir süreliğine kaydeder. Sonra dosyaları silmeyi unutuyoruz. Bu tür veriler önbellek olarak bilinir.

Avast, cihazın depolama alanını tarayabilir ve size önbellek dosyalarının, boş klasörlerin vb. sayısını söyleyebilir. Odayı al. Daha sonra tek bir tıklamayla temizleyebilirsiniz.

Uygulama Kilitleme

gibi belirli uygulamalar Whatsapp, Facebook, Gallary oldukça hassastır. Erişimi kimseyle paylaşamıyoruz. Bu nedenle Uygulamaları kilitleme yeteneğine sahibiz. Avast, herhangi bir Uygulamanın güvenliğini sağlamak için yerleşik bir özellikle birlikte gelir. Uygulamayı başlatırsanız, şifrenizi girmeniz gerekecektir. Şifre, ekran kilidi şifresinden farklıdır.

Avast Antivirüs MOD APK

Birisi ekran kilidinin şifresini bilse bile uygulamanın kilidini açamaz. Çocuklarla oynamayı önlemek için oyunları da kilitleyebilirsiniz.

Hırsız Karşıtı

Cihazınız bir davetsiz misafir tarafından çalındıysa veya kaybolduysa, sadece birkaç adımda onu geri alabilirsiniz. Avast, her seferinde konumu izlemenize izin verebilir. En son sürümlerle birlikte sunulan çok sayıda başka özellik vardır.

Sim kartlar çıkarıldığında cihaz otomatik olarak kilitlenecektir. Birisi ekran kilidi için sekiz yanlış şifre girmeye çalışırsa, cihazı kayıp olarak etiketleyecektir.

Uygulama Analizleri

Bazı cihazlar, en çok hangi uygulamanın kullanıldığını söyleme özelliğine sahip değildir. Ekipmanın ne kadar süre kullanıldığını kontrol edebilirsiniz. Cihazı bir gün boyunca kullanmak için geçen süreyi değerlendirmenize yardımcı olabilir. En çok kullanılan Uygulamaları gösterecektir. Ek olarak, bir uygulama ile internetteki veri kullanımını görüntüleyebilirsiniz. Avast ayrıca belirli Uygulama izinlerine erişim sağlayabilir.

Dosya Gizle

Kişisel video veya resimlerinizi gizlemek istiyorsanız Avast ile bunu yapmak çok kolay. Dosyalar, yalnızca Avast ile uyumlu olan dosyalar için yeni bir uzantıya dönüştürülecektir. Değiştirilen dosyalara yalnızca Avast bir hesap şifresiyle erişilebilir. Bu, şifreyi öğrenene kadar hiç kimsenin dosyalara erişemeyeceği anlamına gelir.

Avast Antivirüs MOD APK

Engelleyici Çağrı

Bazen bir kişiden gelen aramalara dikkat etmeyiz. Arayanı durdurmak istiyoruz. Bazen bize dolandırıcılık aramaları yapılır. Bunları önlemek imkansızdır. gelecekte bu numaradan aranmayacağını. Avast Uygulaması ile mümkündür. Bir blok numarasından kaç arama yapıldığını ve her aramanın zamanını gösterecektir. Tüm arama günlükleri Avast'ta saklanır.

Bu senaryoda, cihazınızda herhangi bir sorun olması durumunda Avast sizi bilgilendirecektir. Yalnızca ücretsiz Wi-Fi için mevcut değildir, aynı zamanda herhangi bir Wi-Fi bağlantısında da taranabilir. İnternetin ne kadar hızlı olduğunu da kontrol edebilirsiniz.

Diğer özellikler

Tou, gelecek güncellemelerde çok daha fazla özellik alacak. Kullanıcılar için her zaman en yüksek düzeyde güvenlik sunmaya çalışan Avast Antivirus Pro MOD APK'dır. Diğer özellikler arasında VPN güvenliği, Güvenlik Duvarı (Kök gerekli) Bildirim paneline doğrudan erişim vb.

Avast Antivirus MOD APK v6.47.0'ı indirin (Premium Kilitsiz)

İndir (39M)

Artık indirmeye hazırsınız Avast ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Lütfen kurulum kılavuzumuza bakın.
  • Android cihazın CPU ve GPU'sunu kontrol etmek için lütfen şunu kullanın: CPU-Z uygulamayı yükleyeceğiz
5/5 (1 oy)

Sizin için önerilen

Leave a Comment