Basketbol Yıldızları MOD APK v1.37.1 (Sınırsız Nakit/Altın)

Basketbol Yıldızları MOD APK
Uygulama ismi Basketbol Yıldız
Publisher
Tarz Sports
Boyut 19MB
En son sürümü 1.37.1
MOD Bilgisi Sınırsız Nakit/Altın
Alın Google Oyun
güncelleştirme 18 Eylül 2022 (1 hafta önce)
İndir (19MB)

Basketbol yıldızlarını indirin MOD APK sadece android markette bulunan bir kelime oyunudur ve birçok oyuncu basketbol yıldızı oyununu hacklemek ister. Ek olarak, oyunda daha fazla şey almak istiyorlar. Ancak istediklerini elde etmeleri kolay değildir çünkü onlara yardımcı olabilecek hiçbir araç yoktur. Neyse ki, bir teklif sunabiliriz Basketbol Yıldızları MOD APK, sitemizde mevcuttur.

Basketbol Yıldızları hakkında tanıtın

Bu Basketball Stars Mod APK enfes bir spor oyunudur ve bir 3D model içerir. Miniclip.com oyunun geliştiricisidir. Oyunun grafikleri muhteşem. Ayrıca, iki 1v1 oyunu var ve oyuncunun oyunlarını geliştirme şansı da var. Dolayısıyla basketbol, ​​spora yeni başlayanlar için son derece zor bir oyundur. Ayrıca bu sporda birçok kural ve yönerge vardır. Basketball Stars, onu oyuncular arasında daha popüler hale getiren en iyi özellikleri sunar.

Basketbol Yıldızları MOD APK APKCHEW

oyun

Oyun son derece gerçekçi üç boyutlu grafiklere sahiptir. Oyuncular hızlı top sürme stuntları yaparken hareket edebilir ve kontrol edebilirler.

Oyun, heyecanı artıran çoklu ortamlar sunuyor. Oyunun kontrollerine alışmak çok kolay. Cep telefonlarınıza basketbolcular mod Apk yükleyin ve en iyi oyunu oynayın.

3D grafik

Basketbol Yıldızları, dünyanın herhangi bir yerindeki diğer spor dalları arasında en Gerçekçi 3D grafiklere sahiptir. 3D karakterler mevcuttur arka plan, dokular, arka planlar yüksek çözünürlüklü Ultra HD, 2k ve 4k çözünürlük.

Miniclip.com'dan sürükleyici bir yapım

Miniclip, yaygın olarak en güvenilir oyun firması olarak kabul edilmektedir ve milyonlarca Android oyuncusu tarafından güvenilmektedir. Miniclip'in başarısının anahtarı, yaklaşımları ve oyunlarının ölçeğidir. Miniclip oyunları 100 Megabayt'a kadar depolama alanı kapasitesine sahiptir, ancak oyunlarının çoğu, telefonlarda pazarlık yapılabilecek 10-20 Megabayt depolama alanına sahiptir.

Dört yıl önce Miniclip.com, oyuncuların sahip olduğunuz süre içinde en fazla basketi atması ve aynı zamanda kusursuz basketlerle görevinizi tamamlamayı başarmanız gereken basketbola dayalı bir oyun geliştirdi. Basketbol görünümleri, karakterler ve benzersiz Basketbol haritaları dahil olmak üzere çok çeşitli oyun içi varlıklarla Miniclip'in en popüler kreasyonları arasındadır.

Oyunun rekreasyonuyla en heyecan verici basketbol deneyimine hazırlanın. oyun! !

1'e 1 Oyun

Sporun bir başka özelliği de 1v1 oyunlar sırasında dövüş becerilerinizi zorlama şansıdır. Ek olarak, oyuncular 1v1 Shootout'larda belirli bir zaman diliminde çember atma yeteneklerini test edebilirler. Ayrıca, her katılımcı, her ikisi de şu anda oyun içinde mevcut olan iki muhteşem çok oyunculu oyun modunda rekabet edebilir.

Sınırsız Ödül

Ödülleri toplamak için oyuncular yıldızlar gibi performans göstermelidir. Dolayısıyla oyuncuların daha prestijli maçlarda oynayabilmeleri için güçlerini ve görünüşlerini arttırmaları gerekiyor. Ayrıca, bu daha yüksek dereceli oyunlar büyük bahisler sağlar ve bu Basketball Stars MOD Apk Sınırsız Para ve Altın 1.36.0'da gelişebilecek benzersiz basketbol ve kıyafetlerin kilidini açar.

Basketbol Yıldızlarında Sınırsız Seviye

Oyuncular artık alt kortta başlayabilir ve en üst seviyeye ilerleyebilir. Bunu yaparak oyunlarının yoğunluğunu artırabilirler. Ek olarak, oyuncular daha özel kortlara erişmeye ve en iyi basketbolcularla rekabet etmeye çalışıyor. Ayrıca, oyuncuların oynaması gereken sınırsız sayıda seviye sunar. Bu seviyeler, oyuncular için kursun en başında mevcuttur.

Çok oyunculu oyun

Canlı çok oyunculu bir maçtır. Ayrıca oyuncular, küresel topluluktan diledikleri herkesle ve hatta arkadaşlarıyla oynayabilir. Sahte hareketler ve damlalar ile oynayabilir veya onları güldürebilir ve çabucak gol atabilirler. Ek olarak, oyuncular kendilerini rakiplerinden vücutlarına ve yüzlerine yakın tutarak korumalıdır.

sınırsız para

Oyun, mağazada bir şeyler satın almak için gerçek parayla alışveriş yapmanızı veya oyun kazanarak kazanmanızı gerektirir. Basketbol Yıldızları hileli apk uygulaması ile oyunda para kazanmak çok kolay.

sınırsız Altın

Bu oyun, rakibinize karşı nakit kazanarak altın kazanmanızı gerektirir. Diğer bir yöntem ise onları gerçek para ile satın almaktır. Ayrıca paraya çevirerek de satın alabilirsiniz.

Sınırsız altın kazanmak için akıllı telefonunuza basketbol yıldızları mod uygulamasının en son sürümünü yükleyin ve oyunu hayatınızın neşesi içinde oynayın.

Ücretsiz Ürünler

Şapka, güneş gözlüğü, dış görünüm ve diğer öğeleri ekleyerek karakterinizi kişiselleştirmek için oyun mağazasından ücretsiz öğeler alabilirsiniz. Basketbol yıldızları modu ile oyuncular sınırsız para kazanabilir. oyuncular.

Tüm Basketbolların kilidini aç

Oynamak için oyuncular tarafından yavaş yavaş ustalaşana kadar erişilemeyen 40'tan fazla basketbol var. Her sepetin kilidini açmak için, mod apk basketbol yıldızlarının oyununu ücretsiz olarak oynayın ve ardından en iyi topunuzla sahaya adım atın.

Sonuç

Oyun oynamak eğlencelidir ve harika grafiklere ve son derece gerçek hayattaki eylemlere ve hareketlere sahiptir. Oynamaya başlayın, kendi zorluklarınızı yaratın ve ardından oyunculardan ve diğer oyunculardan gelenleri kabul edin. Oyunda elinizden gelenin en iyisini yapın ve ödüllendirin. İstediğiniz tüm özelliklerle oyundan keyif almak için basketbol süperstarlarının gerçek hileli apk'sına ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Basketbol Yıldızları MOD APK v1.37.1 İndir (Sınırsız Nakit/Altın)

İndir (19MB)

Artık indirmeye hazırsınız Basketbol Yıldız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Lütfen kurulum kılavuzumuza bakın.
  • Android cihazın CPU ve GPU'sunu kontrol etmek için lütfen şunu kullanın: CPU-Z uygulamayı yükleyeceğiz
5/5 (1 oy)

Sizin için önerilen

Leave a Comment