Blade Master Mod APK v0.1.28 (Sınırsız Para, Madeni Para)

Blade Master: Müziği Yen
Uygulama ismi Bıçak ustası
Publisher
Tarz Music
Boyut 78M
En son sürümü 0.1.28
MOD Bilgisi Sınırsız Para, Madeni Para
Alın Google Oyun
güncelleştirme 18 Eylül 2022 (1 hafta önce)
İndir (78M)

Hayatınızda bunaldığınız, bitkin olduğunuz veya moralinizin bozuk olduğu ve hiçbir şey yapmak istemediğiniz anlar vardır. Kendinizi stresli, yorgun veya depresif hissediyorsunuz ancak bunu nasıl hafifleteceğinizden emin değilsiniz. Sizi güldüren eğlenceli aktiviteler içeren çeşitli eğlenceli, eğlenceli oyunlar var. Oyunu oynadığınızda, olumsuz öğeleri unutacaksınız, kağıt yığınları çok büyük ve kağıt yığınları çok büyük.

Blade Master'a katılın ve bu harika anın tadını çıkarın. Düşmanları yok etmek için keskin bıçaklar kullanın. Canavarlara yüklediğiniz öfke ve tüm korkunç şeyler. Düşmanın cesedini çıkarmak için onları kesme tekniğinden yararlanın. Oyunun hafif bir kapasitesi var, sadece birkaç düzine MB. Mevcut herhangi bir Android telefonla uyumludur. O halde hadi telefonunuza Blade Master MOD kuralım ve oyunu deneyelim.

Not: Beğenebileceğiniz benzer oyunlar/uygulamalar mevcuttur İmparatorlukların Forge or Köy ve Çiftlik.

Blade Master Mod APK v0.1.28 (Sınırsız Para, Madeni Para)

Blade Master Hakkında

Blade Master Mod, sizi oyuncuların canavarları avlamada uzmanlaşan savaşçılar haline geldiği bir dünyaya götürecek. Düşmanları yok etmek için bıçakları döndüren silahları kullanın. Onları öldürdüğünüzde ekstra puan kazanacaksınız. Her çocuğa bir puan verilecektir. Oyundan sonra kazandığınız puanları jetona dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Parayı karakterlerinizi ve silahlarınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz. Savaş gücünüzü artıracak yeni kahramanlar satın alarak birliklerinizi yenileyebilirsiniz. Oynanış kolay oyundur. Tek parmağınızla bıçağı kullanabilir ve rakiplerinize saldırabilirsiniz. Bireyleri kesmek ve onları devirmek için hareketlerinizde kesin olun. Mümkün olduğu kadar çok rakip çıkarmaya çalışın. Oyuncunun çabası ve çabaları, değerli bir miktarla ödüllendirilir.

Tehlikeli Düşman

İlk seviyeler oyuncular için zor olmayabilir. Canavarlar boyut olarak küçücüktü ve oldukça kırılgandı. Sadece birkaç hareket ve birkaç hamle ile onları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. En zor kısım sonraki seviyelerdir. Oyuncular gelir gelmez pozitif kalmalı ve silahlarını savaşa hazır hale getirmelidir. Bir sonraki zorluk, olduğunuz kişiden 10 kat daha güçlü düşmanlardır. Çok fazla hasar ve son derece sağlam bir savunmadır.

Doğrudan çatışma içindeyseler, onları alt etmek çok zor olabilir. Saldırı istatistikleri açısından karakterinizin savunması tüm savaş boyunca azalacağından. Canavarları alt etmek için çok fazla düşünce ile eşleştirilmiş becerilerinizi ve uzmanlığınızı kullanın. Her patronun kendi zayıf noktası vardır. Onları yenmek istiyorsanız, çeşitli türlerin ayrıntılarını incelediğinizden emin olun. Düşmanlarınızın nerede zayıf olduğunu anlayarak onlara sürekli saldırabilirsiniz. O otoriter patronu yenmenin ödülü çok büyük. Onu yenmeye çalış.

Savaşçı Sistemi

Savaşmak için seçilebilecek çeşitli yeteneklere sahip çok sayıda karakter. Savaşçılar, köken kaynakları bakımından benzersizdir. Savaş için kullanılan silahlar bireyseldir. Örneğin, Thunder God silah oluşturmak için 2 demir topuz kullanır. Bunu düşmanla savaşmak için kullanmayın, bunun yerine rakibe zarar veren şimşekler yaratmak için iki topuzu birbirine vurun.

Eğer alevlere mahkumsanız, Cehennem karakteri en uygun seçenektir. Üstlenmek için son derece sıcak yanan alevleri kullanın. Her seviye, doğru savaşçıyı gerektiren bir engele sahiptir. Bu sayede bossları zorlanmadan alt edebileceksiniz. Her gün pratik yapmak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve her savaşçının sırlarını öğrenin. Bu, zafer kapılarını açmanıza yardımcı olacak çok önemli bir adımdır.

çeşitli haritalar

Blade Master Mod, oyuncuların seçebileceği yüzlerce farklı haritaya sahiptir. Ülkelerin her birine heybetli bir koruyucu canavar eşlik edecek. Tabii ki, çeşitli suşlar veya varyasyonlar vardır. Canavarın görünümü konuma göre değişecektir. Ancak, canavar ne kadar büyükse, yenmesi o kadar zor olur. Küçük görünüşleri olan ama güçlü bir savunmaya sahip canavarlar var. Tek bir vuruş, birkaç sağlık kaybetmelerine neden olur. Yenilmesi en zor olduğuna inanılan haritalar için akrepler, ateş püskürten ejderhalar, gelişmiş kırkayaklar gibi düşmanlar var… Bunlar çok değerli düşmanlar. bu zor.

Final Kelimeler

Blade Master, sıklıkla birbirleriyle oynayan insan grupları için uygundur. Belki aynı işte çalışan bir iş arkadaşı veya bir sınıf arkadaşıdır. Eğer sıkıldıysanız, cep telefonunuzu çıkarıp birbirinizle maceraya atılabilirsiniz. Oyun, basit ama çekici bir oyun ile son derece ilgi çekici. Eminim zihniniz daha keskin ve keskin olacaktır. İşinizi yapabilmek için mutlaka yüksek düzeyde eğitim almalısınız.

Blade Master Mod APK v0.1.28 İndir (Sınırsız Para, Madeni Para)

İndir (78M)

Artık indirmeye hazırsınız Bıçak ustası ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Lütfen kurulum kılavuzumuza bakın.
  • Android cihazın CPU ve GPU'sunu kontrol etmek için lütfen şunu kullanın: CPU-Z uygulamayı yükleyeceğiz
5/5 (1 oy)

Sizin için önerilen

Leave a Comment