Duolingo Plus MOD APK v5.49.3 (Premium/Hepsi Açık)

Uygulama ismi Duolingo Artı
Publisher
Tarz Eğitim(Yakında)
Boyut 28M
En son sürümü 5.49.3
MOD Bilgisi Premium/Hepsi Açık
Alın Google Oyun
güncelleştirme 18 Eylül 2022 (1 hafta önce)

Duolingo Plus APK (Hepsi Açık) mobil cihazlarda dil becerilerini öğrenmek ve eğitmek için bir uygulamadır. Heyecan verici oyunlarla birleştirilmiş eğlenceli bir dil öğrenme deneyimi arıyorsanız, Duolingo ilk tercihiniz.

Dil öğrenme konusunda herhangi bir yeteneğiniz veya ilginiz yok mu? Çevrimiçi çalışmak için bir dil kitabı aldığınızda veya bir dil uygulaması yüklediğinizde, birkaç saniyeliğine ona odaklanamaz mısınız? Endişelenmeyin çünkü bu uygulama tüm eksikliklerini gidermenize yardımcı olacaktır. Bu uygulama, temel dilbilgisi simülasyonu, iki dilde tekrarlanan akıllı yeni ifadeler ve kulağı yakalayan ve sorunsuz çalışan sesler ile herkes için uygundur.

Duolingo, en iyi ücretsiz çevrimiçi dil uygulamasıdır. Lingodeer gibi bu uygulama da benzersiz özellikler ve şeffaf bir yapı ile tasarlanmıştır. Bu uygulamayı birden çok dilde çalışmak ve becerileri güçlendirmek için çekici bir platform haline getiriyor.

Duolingo Plus APK MOD nedir?

Duolingo Plus APK MOD değiştirilmiş (Hacklenmiş) bir versiyonudur. resmi Duolingo uygulaması. Kurslar ve dersler, kilidi açılmış güçlendirmeler ve daha pek çok özellik gibi değiştirilmiş tüm özelliklerin keyfini, bunlar için ödeme yapmak zorunda kalmadan tamamen ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.

Duolingo'nun kurulumu ücretsizdir. Ayrıca temel özelliklerini de kullanabilirsiniz. Ancak oyundaki bazı gelişmiş özellikler sınırlıdır ve bunlara erişmek için hesabınızı yükseltmeniz gerekir. Buna Artı özelliği denir. Plus hesabına yükselttiğiniz anda benzersiz avantajlar elde edeceksiniz. özellikle:

  • Tüm kursların kilidini aç
  • Çevrimdışı kursları indir
  • Proses testleri ayrı ayrı oluşturulur.
  • reklam yok
  • Ücretsiz eğitim desteği.

Duolingo Plus APK MOD ne yapabilir?

Duolingo dünyasını açtığınızda, dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi tüm becerileriniz önemli ölçüde geliştirilebilir. Ayrıca dersleri tamamlayarak ve soruları cevaplayarak dilbilgisi ve kelime bilginiz hızla artacaktır. Bazı ilginç basit fiiller, cümleler, yeni kelimeler ve ifadelerle başlayalım. Duolingo En iyinin en iyisi.

Her şeyi adım adım öğrenmek ve geliştirmek

Her Duolingo kursu, becerileri oluşturmak ve geliştirmek için bir araya getirilen modüllerden oluşur. Duolingo, diğer modülleri tamamlamanız gereken sırayı düzenler. Her modül yalnızca bir öncekini bitirdiğinizde çalışır. Bu durum her modülün bireysel dersleri ile de ortaya çıkmaktadır. Göreviniz 1. dersi tamamlamak ve 2. derse geçmektir ve süreç tekrar tekrar tekrarlanır.

Buna ek olarak, Duolingo ayrıca tek tek modülleri ve modül gruplarını test etmenize olanak tanır. Bu seçenek aynı zamanda yeni bir dil başlatırken yeteneğinizi kontrol etmek için de kullanılır. Derse temel bilgilerle başlayabilir veya giriş sınavına girebilir ve uygulamanın hangi sınıf düzeyinde olduğunuzu belirlemesine izin verebilirsiniz.

Zamandan ve paradan tasarruf

Bu uygulama, zaman ve para harcamadan İngilizce öğrenmek isteyen ve seven herkes için uygun olduğu için çeşitli avantajlar getiriyor. Dil merkezindeki kurslar için fazla para ödeyemiyorsanız, Duolingo tamamen ücretsizdir ve hiçbir şey için ödeme yapmanız gerekmez. Sadece bu değil, yeni bir şey çalışmak için çok meşgulseniz, ancak bu uygulama hiçbir koşula bağlı kalmadan size yardımcı olabilir. Yemek yiyebilir, çalışabilir ve bu uygulama tarafından sağlanan pratik faydaların tadını çıkarabilirsiniz.

ilginç kulüpler

Duolingo'nun zarif dünyasına girdiğinizde, yalnızca dilleri öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda dünyanın her yerinden diğer öğrencilerle birlikte çalışırsınız. Dilediğiniz kulübe üye olabilir, tecrübelerinizi ve bilginizi onlarla paylaşabilirsiniz. Kulüplerle ne kadar güzel şeyler katarsanız ve paylaşırsanız o kadar çok fayda elde edersiniz. Birlikte çalışmak için en iyi yerin tadını çıkarma fırsatını kaçırmayın.

Gücün farkına varın ve zayıf olanı iyileştirin

Evet, yanlış işitmiyorsunuz çünkü bu uygulama "birinin becerilerini anlamak" için mükemmel. Mevcut kursunuzdaki tüm dersleri tamamladığınızda ek bir ekran görünecektir. Modül aracılığıyla öğrendiğiniz gibi bu uygulamanın kaydetmeye yardımcı olduğu “en zayıf kelimelerinizi” bu ekranda göreceksiniz. Kelime dağarcığınızı güçlendirmenin ve hatanızı iyileştirmek için şimdi ne yapmanız gerektiğini tam olarak bilmenin harika bir yoludur.

Ve bir modülü bitirdiğinizde, çubuk, baştan sona ne kadar iyi yaptığınıza ilişkin sayıları görüntüler. Böylece süreciniz hakkında daha fazla bilgi edinebilir, deneyimleri çıkarabilir ve yeni dersler için bir ruh alabilirsiniz.

Daha fazla dil, daha eğlenceli

Bu ücretsiz dil öğrenme uygulaması Duolingo, size 19 farklı dil kursu seçeneği sunar. Bu nedenle, öğrencilerin bilgi ve dil becerilerini önemli ölçüde genişletecektir. Ana diliniz İngilizce ise İspanyolca, Almanca, Fransızca vb. öğrenebilirsiniz. İki veya üç dil konuşabiliyorsanız, yeni bir dille kendinize meydan okuyabilirsiniz. Sadece bu da değil, Duolingo ayrıca İngilizce'de durmayan dil konuşanlar için dil kursları da içeriyor. Bunlar, Çekçe konuşanlar için İngilizce, Portekizce konuşanlar için Fransızca vb.

Dil öğrenmenin en etkili yolu

34 saat Duolingo harcamak bir üniversite sömestriyle kıyaslanabilir diyebilirim. Gerçek olmadığını düşünebilirsiniz, ancak gerçek bu çünkü bu uygulamanın arayüzü ve yapısı mükemmel bir şekilde tasarlandı, bu da öğrencileri öğrenmeye hevesli ve heyecanlı kılıyor. Ek olarak, öğrendiklerinizi kontrol etmek için yapacağınız küçük test, bilgi ve becerilerinizi önemli ölçüde güçlendirecektir. Bu uygulamada sadece 10 dakikanızı yeni dersler öğrenmeye ve eskileri gözden geçirmeye harcarsanız, sadece birkaç ay içinde farkları görebilirsiniz.

Sonuç

Birden fazla dil bilmek ve kültürünü anlamaktan daha iyi bir şey yoktur. Kim olursanız olun tembellikten dolayı öğrenme süreci durmamalıdır. Şimdi dünyanın her yerinden 8.9 milyondan fazla öğrencinin bulunduğu topluluğa katılın. Telefonunuza Duolingo Plus yüklemek ve ilk dil dersinize başlamak için 5 dakikadan fazla tereddüt etmeyin.

5/5 (1 oy)

Sizin için önerilen

Leave a Comment