Funimate MOD APK v12.5 (Pro Kilitsiz)

Uygulama ismi Funimate
Publisher
Tarz Video oynatıcılar-editörler
Boyut 230.09MB
En son sürümü 12.5
MOD Bilgisi Pro Kilidi Açıldı
Alın Google Oyun
güncelleştirme 18 Eylül 2022 (1 hafta önce)
İndir (230.09MB)

Funimate MOD APK'sını indirin Ses ve videoları filigransız ve ücretsiz olarak düzenlemek için Android'de Pro/Premium kilidi açıldı.

Funimate Hakkında

Funimate, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan tanınmış bir video düzenleyici ve yapımcıdır. Gelişmiş düzenleme araçları sayesinde profesyonel düzenlemeleri kolaylıkla oluşturmanıza olanak tanır.

Harika geçişler, özelleştirilmiş animasyonlar, videolar ve metin efektleri ve filtrelerin yanı sıra çıkartmalar, emoji GIF'leri ve yaratıcılığınızı ve becerilerinizi arkadaşlarınıza ve sosyal medyada sergileyen videolarda arka plan ve bindirmeler kullanarak çarpıcı düzenlemeler oluşturun.

Profesyonel bir editör olarak çok katmanlı düzenlenmiş videolar oluşturun. Videolarınızı Instagram'a yükleyin, Tik tak, Snapchat ve Facebook takipçiler, beğeniler ve geri bildirim almak için.

Dudak senkronizasyonu, favori manga karakterlerinizle animasyon düzenlemeleri dahil olmak üzere AI filtrelerinden ve efektlerinden yararlanın, oyun becerilerinizi ve yapılacak diğer şeyleri görüntüleyin.

Eğlenceli MOD APK

Aşağıdaki sayfadan Funimate PRO MOD APK'nın en son sürümünün bu sürümünü indirin.

Geçişler

Tek bir dokunuşla oyun üzerinde çeşitli harika düzenlemeler ve efektler bulun. Takipçilerinizi şaşırtmak için en iyilerinden yararlanın.

Sadece birkaç tıklamayla çarpıcı bir koleksiyon oluşturmak için videolarınızı ve fotoğraflarınızı yükleyin. Harika geçişler yaratın.

Öğe Kitaplığı

Daha çekici görünmelerine yardımcı olmak için video kliplerde kullanabileceğiniz çok çeşitli Emojiler, çıkartmalar ve diğer grafik öğelerle birlikte gelir.

Beğeni ve geri bildirim sayısını artırmak için Solo hareket veya dudak senkronizasyonunu kullanarak müzik videoları yapın.

Ana kareler

Ana kare özelliğini kullanarak oluşturduğunuz efektler ve filtreler yapmak için kendi kişisel resimlerinizi kullanın. Fotoğrafları birden çok katmana uygulayın ve ardından bunları tek bir katmanda birleştirin.

Video Maskesi ve AI Efektleri

Tüm favori videolarınızın arka planını birkaç dokunuşla değiştirin ve galerilerdeki resimlerinizden biriyle değiştirin. Ayrıca videoları etkili bir şekilde gizleyebilirsiniz.

Dans, serbest stil gibi herhangi bir efekti kullanın veya en iyi efektleri seçmek için AI'ya dokunun.

Metin, Giriş ve Çıkış Efektleri

Video düzenleyicisi, korku komedisi, gerilim, hüzünlü, mutlu ve daha fazlası gibi tüm türlere ve ruh hallerine özgü 100'den fazla efekt içerir. İzleyicilerinizin ruh halinin ihtiyaçlarını karşılamak için birçok seçeneğe sahiptir.

Videolar, metinler ve resimlerle giriş ve çıkış için kendi animasyonlarınızı oluşturun.

Neon aydınlatma, renkler ve daha fazlası gibi tüm metin efektlerinin yanı sıra aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce yazı tipinden yararlanın.,

Müzik ve Şarkı Sözleri

Kitaplığa telif hakkı olmayan müzikleri ekleyin ve ardından şarkı sözlerini zaman damgasına ve diğer ayrıntılara göre senkronize edin.

Youtube Birleştir, Kes ve Kes

Video klipleri birleştirme, kırpma, kesme gibi tüm geleneksel düzenleme araçlarına yalnızca birkaç tıklamayla erişebilirsiniz. Birçok harika seçeneği keşfedin ve arkadaşlarınızı etkileyin.

Funimate MOD APK v12.5'i İndirin (Pro Unlocked)

İndir (230.09MB)

Artık indirmeye hazırsınız Funimate ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Lütfen kurulum kılavuzumuza bakın.
  • Android cihazın CPU ve GPU'sunu kontrol etmek için lütfen şunu kullanın: CPU-Z uygulamayı yükleyeceğiz
5/5 (1 oy)

Sizin için önerilen

Leave a Comment