Sıcak Spor Salonu MOD APK v1.3.7 (Sınırsız Doping)

Uygulama ismi Sıcak Spor Salonu
Publisher
Tarz nsfw
Boyut 71M
En son sürümü 1.3.7
MOD Bilgisi Sınırsız Doping
güncelleştirme 18 Eylül 2022 (1 hafta önce)
İndir (71M)

Boşta kalan tıkırtı oyunu Hot Gym'i oynamaktan çekindiyseniz, şimdi yapabilirsiniz. İndirmesi ücretsizdir ve karakterlerinizin kıyafetlerini ve vücut kısımlarını özelleştirebilirsiniz! Ayrıca bu uygulama yıllarca oynamanıza izin veriyor. Hatta arkadaşlarınıza karşı yarışarak ve onları oyunda yenerek puan kazanabilirsiniz! Bugün oynamaya başlamak için bu basit talimatları uygulamanız yeterli! Hot Gym Mod APK'yı nasıl indireceğiniz ve gelecek yıllar boyunca keyfini nasıl çıkaracağınız aşağıda açıklanmıştır!

SICAK GYM MOD APK

Sınırsız Doping

Hot Gym MOD APK, sınırsız mücevher ve suya sahip olmanızı, tüm kulüplerin kilidini açmanızı ve en iyi fiziği elde etmek için diğer oyuncularla rekabet etmenizi sağlayacaktır. Sınırsız Doping, oyunun en heyecan verici özelliklerinden biridir ve sizi saatlerce oynamaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz! Sınırsız doping de dahil olmak üzere oyunda başarılı olmanıza yardımcı olacak yeni ödüller ve ipuçları da var. İşte bu ücretsiz egzersiz oyununda başarılı olmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları.

- Hot Gym MOD APK'sini cihazınıza yükleyin. Dosyayı web sitemizden indirin ve Dosya Yöneticinizden seçin. Kurulduktan sonra dosyayı açın ve keyfini çıkarın! Bu oyun komik karakterlerle dolu. Karakterinizi kendinize ait hale getirmek için özelleştirebilir ve bunu yaparak tüm seviyelerin ve ekipmanların kilidini açabilirsiniz. Ayrıca kurulumu tamamen ücretsizdir. Mod APK'yı yükledikten sonra sınırsız para ve doping de alabilirsiniz.

Yeni egzersiz rutinleri

Bir Android akıllı telefonunuz varsa, indirme bölümünden Hot Gym MOD APK'sını indirebilirsiniz. Daha sonra Dosya Yöneticisini kullanarak yükleyebilirsiniz. Bu mod, üçüncü taraf kaynaklardan kaynakları indirebilmesi için Android cihazınızın "bilinmeyen kaynakları" desteklemesini gerektirir. İndirmesi ücretsiz ve güvenlidir, ancak cihazınızın depolama alanına erişmesine izin vermenizi gerektirir. Talimatları tam olarak takip etmemeniz de tehlikeli olabilir.

Bu ateşli boşta oyun, kendi spor salonunuzu kurmanıza, kahramanınızı eğitmenize ve ünlülerle takılmanıza olanak tanır. Hatta kahramanlarınızı eğitebilirsiniz. Ağırlıkları kaldırın ve farklı egzersizler yapın, belirli bir antrenman rutini bekleyin ve bu süreçte ünlülerle tanışın. Ne kadar çok pratik yaparsanız, o kadar çok ilerleme kaydedersiniz. Ayrıca güçlü, çevik ve fit bir vücut geliştireceksiniz! Eğer bir fitness delisiyseniz, HOT GYM IDLE'daki yeni egzersiz rutinlerini seveceksiniz!

Kızlarla sosyal becerilerinizi geliştirin

Bekarsanız ve sosyal becerilerinizi arttırmanın bir yolunu arıyorsanız Hot Gym MOD APK tam size göre bir uygulama. Bu spor salonu simülasyon oyunu, sosyal becerilerinizi geliştirmenize ve çekici kızlarla rahatlamanıza yardımcı olacak. Oyun, kiralamanız ve aşık olmanız için çeşitli genç, enerjik ve güzel kızlara sahiptir. Ayrıca iletişimi teşvik etmek için de harikadır, böylece antrenman yaparken spor salonundaki kızların fotoğraflarını çekebilirsiniz.

Hot Gym MOD APK'da farklı kızlarla tanışıp flört edebileceksiniz ve onlar anında size aşık olacaklar. Oyun, ekipmanınızı yükseltmenize ve kızlar için rahat dinlenme alanları oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca sınırsız miktarda para da içerir, bu da istediğiniz her şeyi satın almanıza olanak tanır. Hatta daha çekici ve heyecan verici görünmesi için fitness ekipmanınızı yükseltebilirsiniz.

Ücretsiz strateji oyunu

HOT GYM MOD APK, Google Play'de 500,000'den fazla indirme alan popüler bir strateji oyunudur. Oyunu indirmek ücretsizdir ve yeni bir sürümle güncellenmiştir. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı dövüş stili var. Ayrıca teçhizat yapabilir, yeni hareketler öğrenebilir ve uçsuz bucaksız dünyayı keşfedebilirsiniz. Ayrıca klan savaşlarına katılabilir ve diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz. Hatta arkadaşlarınızla rekabet edebilir veya HOT GYM dünyasına meydan okuyabilirsiniz.

Final Kelimeler

Oynamak için yeni bir oyun arıyorsanız, yayıncının web sitesinden HOT GYM MOD APK'sını indirebilirsiniz. Oyunun MOD sürümü, spor salonunuz için sınırsız kaynak oluşturmanıza olanak tanır. Bu, spor salonunuzda yükseltmeler yapmanıza, vücut geliştiriciler kiralamanıza ve günlük karlar kazanmanıza olanak tanır. Oynamak için yeni bir oyun arıyorsanız, HOT GYM MOD APK'yı bugün indirin!

Hot Gym MOD APK v1.3.7 İndir (Sınırsız Doping)

İndir (71M)

Artık indirmeye hazırsınız Sıcak Spor Salonu ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Lütfen kurulum kılavuzumuza bakın.
  • Android cihazın CPU ve GPU'sunu kontrol etmek için lütfen şunu kullanın: CPU-Z uygulamayı yükleyeceğiz
5/5 (1 oy)

Sizin için önerilen

Geliştiriciden daha fazlası

Leave a Comment