Fonograf Müzik Çalar MOD APK v1.3.7 (Pro Kilitsiz)

Fonograf Müzik Çalar
Uygulama ismi Fonograf Müzik Çalar
Publisher
Tarz Müzik-ses
Boyut 5.9M
En son sürümü 1.3.7
MOD Bilgisi Pro Kilidi Açıldı
Alın Google Oyun
güncelleştirme 18 Eylül 2022 (1 hafta önce)
İndir (5.9M)

Fonograf Müzik Çalar MOD APK, müzik çalarlar için çarpıcı ve yenilikçi özellikleri ile sizi şaşırtmayacak. Müzik dinlemenizi sağlar ve ayrıca kullanıcıların müzik çalarınızın arka planını değiştirmesine olanak tanır. Çekici ve istediğiniz şekilde tasarlanmış farklı müzik çalar arayüzleri oluşturmanıza olanak tanır. Bazı işletim sistemleri de hata düzeltme özelliklerini içerecek şekilde yükseltildi. Yazılımın ücretsiz olarak indirilebildiği ve herkes için uygun olduğu için uygulamanın şu anda bir milyondan fazla kullanıcısı var.

Beğenebileceğiniz benzer oyunlar/uygulamalar mevcuttur plex or tezza.

Uygulama Alanı

Fonograf Müzik Çalar'ı açtığınızda, çeşitli şeyler görebileceksiniz ve her biri farklı bir yere yerleştirilmiş. Küçücük bir ekranda sadece küçük bir miktar bilgi olsa da, sergilenen müzik miktarı çok büyüktür ve çeşitli renklerin yanı sıra çeşitli çekici düzenler ile tasarlanmıştır.

İçeride dinleyiciler, çocuk müziğinden altın müziğe kadar çok çeşitli müzik türleri arasından seçim yapabilir. Her parçada farklı renkler ve stiller göreceksiniz. Renklerin düzeni ve kişiselleştirilmesi, müzik türünü andırıyor. Kullanıcılara geleneksel müzik dinleme alışkanlıklarından tamamen farklı olarak yeni bir müzik ortamında olduklarını hissettirir.

Modern Özelliklerle Entegre

İlk izlenimler, uygulamanın tasarımın temel ilkelerini kullanarak bir tasarım olduğu yönünde. Bu, oynatıcınızdaki resmin net, dengeli ve çekici bir düzende olmasına yardımcı olur. Ek olarak, onu seçebilmeniz ve gerektiği gibi değiştirebilmeniz için temalar sunar. Ek olarak düzenleyici, etiketleri kolaylıkla düzenlemenizi sağlar. Örneğin, müzik dosyalarındaki, şarkılardaki etiketleri düzenleyebilir veya başlıkları değiştirebilirler. Uygulama ayrıca müşterilerin en iyi sanatçılarının kapak resimlerini ve resimlerini indirmelerine olanak tanır.

Kaçırmayacağınız Bazı Yardımcı Programlar

Fonograf Müzik Çalar ile, ekranı kapattığınızda, oynatıcı üzerinden müzik dinleyebilir, hızı, hız veya hız olarak değiştirebilir veya şarkıyı birkaç kez geri sarabilirsiniz. Herkes için uygun olduğu için Menü çubuğu basit bir yapıya sahiptir ve yeterli seçeneğe sahip olmayıp karmaşık işlemlere sahiptir.

Uygulamayı beğendiyseniz, kullanıcı ücretsiz olarak kaydedebilir ve internet erişiminiz olmadığında dinleyebilir. Özellikle sevdiğiniz şarkıları favori listenize ekleyebilirsiniz, bu da vakit kaybetmeden bulmanızı kolaylaştırır. Bu şaşırtıcı özellikler, uygulamayı büyük miktarda indirme ile en iyi müzik makinelerinden biri haline getirdi.

Fonograf Müzik Çalar MOD APK v1.3.7 İndir (Pro Kilitsiz)

İndir (5.9M)

Artık indirmeye hazırsınız Fonograf Müzik Çalar ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Lütfen kurulum kılavuzumuza bakın.
  • Android cihazın CPU ve GPU'sunu kontrol etmek için lütfen şunu kullanın: CPU-Z uygulamayı yükleyeceğiz
5/5 (1 oy)

Sizin için önerilen

Leave a Comment