Vidmix MOD APK v1.8.194 (VIP Kilitsiz)

Vidmix – Müzik Video Düzenleyici
Uygulama ismi video karışımı
Publisher
Tarz Video oynatıcılar-editörler
Boyut 62M
En son sürümü 1.8.194
MOD Bilgisi VIP Unlocked
Alın Google Oyun
güncelleştirme 18 Eylül 2022 (1 hafta önce)
İndir (62M)

Vidmix MOD APK, size müzikli video düzenleme konusunda tamamen yeni bir deneyim sunuyor. Diğer benzer uygulamalarda karşılaşmamış olabileceğiniz çok sayıda etkileyici özelliğe sahiptir.

Vidmix'i tanıtın

Şu anda en popüler müzik video yaratıcısı uygulaması olan Vidmix'e hoş geldiniz. Bu sadece benim kişisel incelemem değil, onu günlük olarak kullanan kullanıcıların çoğu. Videonuzu daha çekici hale getirebilecek sayısız efekt sağlayabilir. Kullanımı son derece kolaydır ve acemi kullanıcılar için uygundur. Vidmix ilginizi çektiyse yazımızdaki uygulamaya bir göz atın. Yapabileceği olasılıklara hayran kalmaya hazır olun!

Vidmix MOD APK

Videoları düzenleyin ve oluşturun.

Hızlı bir şekilde bir proje oluşturun ve fikirlerinizi uygulamaya başlayın! Vidmix size son derece profesyonel bir video oluşturma aracı sağlar. Mevcut yol haritasından birçok yardım alarak yeni projenize başlamanıza olanak tanır. Yani tek yapmanız gereken bir fikir geliştirmek ve ardından fikri farklı sahneler aracılığıyla iletmek. Fotoğrafınızı düzenledikten sonra, mükemmel olduğundan emin olmak için çekimi düzenlemeye devam edebilirsiniz.

Bu programla videolarınızı düzenlemenize izin veren çok sayıda araç var. Bilgisayar gibi pahalı yazılımlara gerek yoktur, Vidmix tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılayabilir. Ayrıca VivaCut kadar gelişmiş editörlerle donanımlı değildir, ancak dikkate alınmaya değerdir. İnsanların Vidmix'e gelmesinin nedeni kurgu yeteneklerinden değil, daha da önemlisi müzikal ve geçiş efektlerinin çeşitliliğinden kaynaklanmaktadır.

Vidmix MOD APK

Videolara müzik eklenebilir.

Vidmix'in sunduğu fon müziği beni oldukça şaşırttı. Dinlemek istedikleri her şarkıyı farklı türlerde bulmak mümkün. En popüler şarkılar, kullanıcıların göz atması için listenin en üstüne eklenecektir. Vidmix, telif hakkıyla korunan ve indirmesi ve kullanması ücretsiz olan müziğe sahiptir. Uygulamada ritim üretimi için çeşitli enstrümanlar. Daha ilgi çekici ve ayırt edici bir melodi için bunları melodiye dahil edebilirsiniz.

Videolara müzik eklemeyi basit buluyor musunuz? Eminim basittir. Uygulamada bir ses parçası seçmek kadar basittir ve şarkıyı klibe ekleyecektir. Ardından oynatma süresini, başlangıç ​​saatini ve bitiş saatini ayarlayabilirsiniz. Videonuzun hızını değiştirmek veya şarkı sözlerine altyazı eklemek gibi en karmaşık seçenekler sadece birkaç tık ötede olabilir. Ayrıca akıllı telefonunuzun müzik kitaplığı aracılığıyla şarkı ekleyebilir ve ardından Vidmix'te düzenlediğiniz videolara müzik ekleyebilirsiniz.

Özel efektler

Müzik efektleri etkileyici bir video oluşturabilir. Bunların hiçbiri yoksa videonuzun kalitesi büyük ölçüde düşer. Vidmix, yüzlerce benzersiz 3D efekt geçişi sunar. Bu efektler, uzman grafik tasarımcılar tarafından oluşturulmuş ve çeşitli güvenilir kaynaklardan alınmıştır. Videolardaki resimleri vurgulayan efektler de geliştirildi ve kısa düzenleme videoları için ideal. Müzik video düzenleyicileri, Instagram'da kullanılacak resim ve müzik konusunda en etkili olanlardır.

Vidmix MOD APK

Ayrıca Vidmix, video görüntülerini düzenleme taleplerini karşılayan birçok yüksek kaliteli filtreyi de destekler. Müzik videolarınızı havalı çıkartmalarla süsleyebilirsiniz. Çıkartmalar ayrıca videonun ruh halini veya içeriğini adınıza iletebilir. Vidmix, her gün yeni içerik yayınlayarak size çarpıcı efektlerle daha iyi deneyimler sunar. Hizmetin tamamı ücretsizdir, herkes kullanabilir.

Paylaş ve Kaydet

720p HD ve 1080p HD videoları tek bir tıklamayla akıllı telefonunuza kaydedebilirsiniz. Videoyu düzenlediğinizde ve dışa aktardığınızda kalitesi düşmez. Dosyayı akıllı telefonunuza kaydedip kaydetmemeye karar vermeden önce çalışmanıza göz atabilirsiniz. Daha fazla takipçi ve beğeni için çalışmalarınızı Facebook, YouTube, Instagram gibi herhangi bir sosyal ağdaki arkadaşlarınıza kolayca ve hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Çalışmanızı paylaştığınız kişiler, Vidmix'i kullanarak oluşturduğunuz çalışmalardan etkilenecek.

Vidmix MOD APK

Sonuç

VidMix, kendi videolarınızı oluşturmanıza olanak tanıyan, fotoğraflar için en iyi video oluşturucudur. Sosyal medya hesaplarınızda istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde daha fazla takipçi ve beğeni kazanmak çok kolay. Müzik ve görseller gibi profesyonelce tasarlanmış ve seçilmiş ürünler, profilinizle insanları etkileyecek. Ayrıca, yeni öğrenmeye başlamış olsanız bile, kullanımı çok kolaydır. Vidmix, videolarınıza biraz heyecan katacak ve yaratıcı fikirlerinizi artıracaktır. Uygulamayı şimdi edinin ve asla pişman olmayacaksınız!

Vidmix MOD APK v1.8.194 İndir (VIP Kilitsiz)

İndir (62M)

Artık indirmeye hazırsınız video karışımı ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Lütfen kurulum kılavuzumuza bakın.
  • Android cihazın CPU ve GPU'sunu kontrol etmek için lütfen şunu kullanın: CPU-Z uygulamayı yükleyeceğiz
5/5 (1 oy)

Sizin için önerilen

Geliştiriciden daha fazlası

Leave a Comment